KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108178
nr 1610 8178
Oidentifierad konstnär. 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 24x19 cm, yttermått inklusive ram: 38x33 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:18:26
300 kr
500 kr